ساعت دیواری را کجا نصب کنیم؟

ساعت دیواری را کجا نصب کنیم؟

امروزه ساعت دیواری ها علاوه بر کارایی (اطلاع از ساعت)،به عنوان یک عنصر زیبای دکوراتیو نیز در دکوراسیون منزل از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

نصب درست (در مکان درست) در منزل میتواند زیبایی محیط منزل را دو‌چندان کند پس ما در این مقاله سعی داریم تا با توجه به معیارهای‌زیبایی فعلی ،نقاط ایده آل نصب ساعت دیواری را به شما معرفی کنیم.

۱-بالای کنسول

یکی از دیوارهای مناسب برای نصب ساعت دیواری،بالای کنسول است.نصب ساعت بالای کنسول امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.نکته حائز اهمیت برای نصب ،توجه به ابعاد کنسول و تناسب آن با ساعت است.

۲-دیوار پشت تلویزیون

از نباید های نصب ساعت میتونان به نصب ساعت پشت تلویزیون با حای نزدیک آن اشاره کرد. اینکار باعث میشه نمای ساعت کم بشه و فضای شما شلوغ و نامنظم به چشم بیاد.

۳-دیوار پشت میز ناهارخوری

یکی دیگر از دیوارهای مناسب برای نصب ساعت دیواری،دیوار پشت میز ناهارخوری است که در طراحی های مدرن و جدید از جایگاه خوبی برخوردار است

۴-ستون ها

یکی دیگر از جاهای مناسب برای نصب ساعت دیواری،ستون ها هستند،اما باید دقت کنید که ساعت دیواری عرض کمتری از ستون داشته باشد .

۵- بالای مبل ۳نفره (یا دونفره)

یکی دیگر از دیوارهای مناسب برای نصب ساعت دیواری،بالای مبل (کاناپه) ۳نفره یا ۲نفره میباشد.فقط هنگام نصب بالای مبل ۳نفره باید به این نکته توجه کنید که ساعت مورد نظر بزرگ باشد و از کشیدگی افقی مناسبی برخوردار باشد.۶-در ارتفاع مناسب

مهم ترین نکته که باید به آن توجه کرد ،نصب ساعت دیواری در ارتفاع مناسب از زمین باشد،همچنین بهتر است دیواری را انتخاب کنید که از همه نقاط منزل دید مناسبی داشته باشد.


Visit Us On Instagram